Глобиха футболен фен, беснял след мач
Варна<+> 06.08.2018 17:49
43-годишен варненец е бил глобен с 200 лева заради хулиганство. В събота вечерта, след края на футборна среща, той извършил на стадиона непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред.
Мъжът опитал да влезе в забранена за посетители зона, не изпълнил разпорежданията на полицейските служители и внесъл стъклена бутилка с алкохол. Той е бил задържан за 24 часа.
Мъжът опитал да влезе в забранена за посетители зона, не изпълнил разпорежданията на полицейските служители и внесъл стъклена бутилка с алкохол. Той е бил задържан за 24 часа.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:25 Тръмп настоява: Иран се е съгласил на дългосрочни ядрени инспекции; Техеран отрича
- 16:16 Командироват прокурори от ВКП да помагат по разследването за строителството в "Баба Алино"
- 16:07 НСТС не се разбра за осигуровките на държавните служители
- 15:58 Показанията на Невзоров до голяма степен изясняват случилото се, каза Демерджиев
- 15:49 Бюджетът на ДОО за 2025 г. е изпълнен на 99,6% в приходната и 98,6% в разходната част
- 15:40 Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
- 15:34 Едва 15,8% от българите живеят в прекалено големи жилища
- 15:30 Министър Шишков: "Онова" правителство е искало да открадне 1 милиард лева от пътища