Варна<+> 12.07.2023 13:46 Снимка: ДНЕС+
Двама варненци са задържани от полицията за притежание на наркотици
Спипаха двама варненци с наркотици в центъра. 21 и 30-годишните мъже са задържани в ареста на Първо РУ от Общинска полиция. Те били проверена преди дни и при обиск от тях били иззети полиетиленови пликчета с бяло кристално вещество и суха зелена, тревна маса - според експертната справка – метамфетамин и марихуана.
По случаите са образувани бързи производства и са предадени на прокуратурата.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:26 Първи мераклия: Николай Ненчев обяви номинацията си за президент
- 09:15 Роберт Фицо: Словакия няма да подкрепи нов заем за Украйна на срещата на върха на НАТО
- 09:05 Петков към Радев: Бизнесмени хиени искат да си върнат предизборна инвестиция за 6 месеца
- 08:53 Горанов: Гюров - кандидат президент! Няма как да накараме нашите избиратели да гласуват за него
- 08:42 Очаква ни един от най-горещите месец юли. Температурите ще доближават до 40°С
- 08:31 Радев: Благодаря на патриарх Даниил! Съхраняването на единството на БПЦ е приоритет
- 22:40 Хороскоп за неделя, 28 юни 2028 г.
- 19:35 Водачът на "Хизбула": Против съм споразумението между Израел и Ливан