Варна<+> 02.12.2024 17:03 Снимка: ДНЕС+
Делфинариум Варна прави безплатни представления за Коледа
"Делфинариум Варна" подарява безплатен билет на децата до 12 години – „Коледа с делфините“. Дядо Коледа пристига в „Делфинариум Варна“ и нашето делфинско семейство - Доли, Йоана, Бимбо, Кимбо и Флипър, ви кани на 15 декември 2024 г. на незабравими коледни тържества с много игри и награди с публиката!
Заповядайте на 15 декември на коледните тържества от 10:30 ч., 12:00 ч., 15:30 и 17:00 ч., които ще бъдат с богата анимационна програма.
Хиляди българи посещават всяка година покрай Коледа най-голямата атракция на морската ни столица. Делфините Доли, Йоана, Бимбо, Кимбо и Флипър изпълняват скокове на височина, двойно салто, троен аксел. Част от представлението е спасяване на човек във водата. Делфините също така пеят и танцуват - рокендрол и валс. Част от шоуто е и тяхната игра на футбол с публиката.
Билети се продават основно през сайта до изчерпване на местата - https://dolphinariumvarna.bg или на касата в деня на представлението.
ВАЖНО: Когато резервирате билети през сайта, молим да избирате и броя на децата - системата ги калкулира с цена - 0 лв., но те също трябва да получат електронен билет.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.11122 |
GBP
|
1 | 2.24267 |
RON
|
10 | 3.84703 |
TRY
|
100 | 4.00827 |
USD
|
1 | 1.68027 |
Последни новини
- 22:03 Хороскоп за сряда, 29 октомври 2025 г.
- 19:35 Дойче веле: Русия шпионира НАТО от ферибот, потънал преди 30 години?
- 19:26 Над 2,5 млрд. лв. ще бъдат инвестирани за развитието на икономиката във въглищните региони
- 19:18 БАД предлага идея: НОИ да изплаща еднаква базова пенсия на всички
- 19:11 ОС в Бургас прие предложението на кмета на града за филиал на минно-геоложкия университет
- 19:03 Първан Симеонов: Индексът на общественото напрежение е във фазата "трудно контролирани рискове"
- 18:54 Учени искат етикети върху шунката и бекона, продавани във Великобритания: Носят риск от рак!
- 18:46 Край за Ана-Шермин и Краси в "Ергенът: Любов в рая"