Варна<+> 11.07.2023 16:56 Снимка: ДНЕС+
Архитекти събираха средства за болен колега на тенис турнир
Средства за лечението на болен колега събраха архитекти на благотворителен тенис турнир край Варна. Иво Димитров се бори със злокачествено заболяване и се нуждае от тях за операция и лечение в чужбина.
На кортовете на тенис клуб „Супер Спорт“ в курорта „Св.св. Константин и Елена“ мериха сили 12 смесени двойки от Варна, София, Пловдив. Необходимо условие бе един да е архитект, а другият да е аматьор. Двойките бяха разпределени в групи при регламент всяка срещу всяка.
Владимир Влайков/Мария Йорданова от Варна грабнаха шампионската титла след оспорван финал с Адриан Ангелов/ арх. Боряна Байчева от София.
Благотворителен тенис турнир - Архитектурна тенис лига - Варна 08.-09.07.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:33 Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
- 10:22 Александър Вучич обяви, че ще подаде оставката си
- 10:10 България пречупи Канада в 5-геймова драма за четвърта победа в Лига на нациите
- 09:58 Чудо в бедствието: 32 часа след труса извадиха от отломките оцеляло новородено (видео)
- 09:53 Меси резерва, но вкара на Йордания
- 09:47 Инспектори на Агенцията по храните спряха 5 тона храни с изтекъл срок на годност
- 09:36 Земетресение с магнитуд 5,9 разтърси Пакистан и Афганистан
- 09:26 Първи мераклия: Николай Ненчев обяви номинацията си за президент