Спорт 06.06.2022 09:58 Снимка: ДНЕС+
Ясен Петров подава оставка
Националният селекционер на България Ясен Петров обяви след загубата с 2:5 от Грузия, че това е било последният му мач.
„Искам да благодаря на хората, които дойдоха. Не заслужаваха това, което се случи. Аз нямам моралното право да остана. Ще се разделим. Поемам цялата отговорност“, сподели Петров.
„Дано дойде някой треньор, който успее да вдигне футболистите и да промени ситуацията.“
„Това е последният ми мач, категорично. Няма как. Нямам моралното право да остана. Много грешки в защита, които бяха необясними“, добави той.
„Извинявам се на всички, които са гледали тази продукция. Надявам се, че в следващите мачове този, който ме замести ще успее да ги вдигне и да покажем по-добра игра“, каза още Ясен Петров.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:31 Защо виждаме все повече играчи с розови обувки на световното първенство
- 11:19 Хомеопатията беше "златна мина", но водещият играч на пазара вече гледа другаде
- 11:08 Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
- 10:56 В Германия няма доброволци за армията, решават дали да върнат задължителната военна служба
- 10:45 Спътниците на обвинения за катастрофата край Мездра го молили: Намали, намали!
- 10:33 Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
- 10:22 Александър Вучич обяви, че ще подаде оставката си
- 10:10 България пречупи Канада в 5-геймова драма за четвърта победа в Лига на нациите