Всеки играч на Италия получава по 250 хиляди евро за титлата
Спорт 11.07.2006 14:41
Италианската футболна федерация ще получи близо 20 милиона евро за спечелената титла от "скуадра адзура". Само за успеха във финала Италия си заработи от ФИФА чек за 3 милоиона швейцарски франка (2 милиона евро). До успеха във финала италианците вече си бяха осигурили 21,5 милиона франка от наградния фонд.
Отделно от това възпитаниците на Марчело Липи ще получат и бонус в размер на 4 милиона евро от спонсори, по-голямата част от които ще предостави спортния концерн "Пума". Индивидуално всеки играч на тима ще бъде възнаграден с обещаната премия от националната федерация от 250 хиляди евро (180 за сребро, 100 за бронз).
Информацията е на Tposport.bg.
Отделно от това възпитаниците на Марчело Липи ще получат и бонус в размер на 4 милиона евро от спонсори, по-голямата част от които ще предостави спортния концерн "Пума". Индивидуално всеки играч на тима ще бъде възнаграден с обещаната премия от националната федерация от 250 хиляди евро (180 за сребро, 100 за бронз).
Информацията е на Tposport.bg.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:02 ФИФА стига до абсурдни ситуации, за да брани спонсорите си на всяка цена (ВИДЕО)
- 09:57 Стоичков и ФИФА припомниха исторически мач на България, той се снима с принцесата на Япония
- 09:51 Джей Ди Ванс: САЩ гарантира, че освобождаването на ирански активи няма да е за "тероризъм"
- 09:44 Захарова и Симонян саркастично: Предложиха на Стармър работа като косач на трева в "Россия сегодня“
- 09:36 Григор Димитров се изкачи с пет позиции в ранглистата
- 09:29 От 1 юли край на евтините покупки от Китай - ЕС въвежда такса от 3 евро за всяка категория стока
- 09:21 Петер Мадяр обяви началото на процедура за отстраняване на унгарския президент Шуйок
- 09:14 Дмитриев: Оставката на Стармър е сигнал за поддръжниците на войната