Спорт 27.05.2022 08:01 Снимка: ДНЕС+
Витоша (Бистрица) шампион при ветераните, Борисов се разписа
"На предсрочните избори тази година ще вдигнем Купата!", заяви Борисов
Ветераните на Витоша (Бистрица) грабнаха шампионската титла след победа с 4:2 срещу Локомотив (Пловдив).
Сред голмайсторите се разписа и лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, който отказа да коментира теми извън мача и само се пошегува с титлата, че ще повтори на предсрочни избори тази година.
Пет от шестте гола бяха отбелязани във второто полувреме, а Витоша през цялото време доминираха на терена.
1:0 Емил Гъргоров (7)
2:0 Николай Николов (53)
3:0 Николай Божов (60)
3:1 Стоян Николов (68)
4:1 Бойко Борисов (76)
4:2 Георги Мечечиев (81)
Това е шеста титла за ветераните от Бистрица./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:53 Борисов прави кабинет в сянка, в сегашния се справял само Копринков
- 13:41 Меси срещу Роналдо чак на финал. Всички 1/16-финали на световното по футбол
- 13:29 Гуцанов: Трябва да има добра комуникация между БСП, Радев и ПП за обща кандидатура за президент
- 13:17 Никола Минчев: В този бюджет разходите за администрацията се увеличават с милиард и половина
- 13:05 Цолов триумфира в Австрия и завърза битката за световната титла
- 12:53 Ново земетресение в Япония - този път с магнитуд 6,1
- 12:43 Разгадаха тайната на цветното зрение при човека
- 12:30 Частните обиколки на Акропола вече струват 5000 евро