Спорт 13.04.2021 14:12 Снимка: ДНЕС+
Ваксинираха футболисти и служители от Ботев Пд срещу COVID-19
Футболисти и служители в Ботев (Пловдив) бяха ваксинирани срещу COVID-19, съобщиха от клуба.
Желаещите да получат първа доза от ваксината на „Пфайзер“ бяха ваксинирани от мобилна група от Община Пловдив.
Повечето треньори на „канарчетата“, които бяха с положителни тестове за COVID-19, вече се завърнаха на зеления терен и са част от тренировъчния процес на пловдивчани./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:25 Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
- 09:17 Теменужка Петкова за бюджета на Радев: Разходите са с 3 млрд повече от кабинета "Желязков"
- 09:09 Правосъдният министър: В съдебната система има семейни зависимости
- 09:02 Съдът глоби директора на НДК за конфликт на интереси
- 08:54 Васил Велев: Този бюджет е по-реалистичен и стъпва на здрава основа. Можеше да е с повече реформи
- 08:46 Германия е най-засегнатата страна в Европа от атаки със зловреден софтуер
- 08:38 Лавров: Украйна не би могла да нанася удари срещу Русия без пряка американска помощ
- 08:33 Два труса над 7 по Рихтер разтърсиха Венецуела, има разрушени сгради и вероятно хиляди жертви