Спорт 08.08.2022 14:39 Снимка: ДНЕС+
Терзиев: Дано имаме повече късмет в Загреб
Първият двубой в България завърши с успех за Динамо с 2:1.
Защитникът на Лудогорец Георги Терзиев си пожела късмет в реванша срещу Динамо Загреб, за разлика от първия мач в Разград. „Орлите” се изправят срещу хърватския гранд във вторник.
„Смятам, че ако покажем играта от първия мач и малко ни покрие късметът, мисля, че ще се поздравим с успех и ще преминем в следващия кръг. Когато съперниците са равностойни, малките детайли променят нещата. Както видяхте и в Разград, имаха две положения, вкараха бързи голове, надявам се утре и ние да имаме късмет. Силно се надявам напрежението в Динамо между феновете и треньора да бъде в наш плюс. Надявам се традицията да правим силни мачове, когато сме под напрежение, да се спази”, заяви Терзиев преди заминаването на отбора за Хърватия.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:36 Николай Копринков: Минимизираме риска от воден режим в много райони в страната
- 10:25 Лекар от ''Александровска'' обяви гладна стачка
- 10:15 Задържаха шефа на ВиК-Несебър и заместника му по подозрения за получаване на подкуп
- 10:04 Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
- 09:53 Муцунски: България никога няма да успее със сила да смени самосъзнанието на хората в РСМ
- 09:41 Първан Симеонов: Този бюджет ми изглежда констатация на реалностите от последните няколко години
- 09:30 Министър Шишков: Бетонни ограничители вместо мантинели може да са опасни за леки коли
- 09:22 Магнитна буря удря Земята за два дни