Спорт 12.10.2021 12:37 Снимка: ДНЕС+
Сираков преди Конгреса: Не мога да задраскам 40-годишно приятелство
Мажоритарният собственик на Левски – Наско Сираков, индиректно заяви, че „сините” ще подкрепят Борислав Михайлов на конгреса на БФС.
Сираков призна, че Михайлов няма да загуби изборите за президент на футболната ни централа с глас от Левски, който да бъде „против”.
„Тук съм за сериозни промени във футбола в България. Положителни, разбира се. Заявил съм го отдавна. Аз съм може би малко старомоден, но не мога да задраскам едно 40-годишно приятелство с лека ръка. Боби Михайлов няма да загуби Конгрес с глас на Левски „против” него. Надявам се да намери сили в него, тъй като БФС се превърна в една архаична организация и наистина има нужда от рестарт. Надявам се той да може да го направи, ако ли не, то е за негова сметка”, каза Сираков пред журналисти. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:04 Хороскоп за сряда, 15 юли 2026 г.
- 19:34 Заради затоплянето Нидерландия произвежда все повече вино, но жегите пораждат и опасения
- 19:26 Млад шофьор блъсна 7-годишно момиченце пред блок в Бургас
- 19:19 София Вергара отпразнува 54-ия си рожден ден по бански в Италия
- 19:11 Tesla събаря поточните линии на Model S и Model X, за да може да произвежда роботи
- 19:04 12 американски щата се опитват да спрат сливането между "Уорнър Брос.“ и "Парамаунт“
- 18:56 Подготвят механизъм за ранно откриване на имотни измами в София
- 18:48 Евростат: Европа закрива болнични легла, а България открива нови и е първа в ЕС