Спорт 03.05.2025 16:32 Снимка: ДНЕС+
Ще вдигне ли Лудогорец 14-та титла след победа над Левски
Дербито в Разград започва в 19,30 часа
Те са в отлична форма и се наслаждават на серия от седем поредни победи във всички турнири. В същото време "сините" спечелиха само един от последните си мачове у дома, а като гост са нямат загуба в последните четири мача - две равенства и два успеха.
Треньорът на Лудогорец Игор Йовичевич няма да може да разчита на контузените Георги Терзиев, Тодор Неделев, Антон Недялков и Педро Нареси. В този тържествен мач е възможно в игра да се завърне за определен брой минути Бърнард Текпетей. На линия ще бъде и Диниш Алмейда, който преодоля разтежение.
В състава на Левски има доста кадрови проблеми. Аут са Карл Фабиен, Майкон и Александър Колев. Цунами пътува с отбора за Разград, но е малко вероятно да играе. С проблеми е и вратарят Матей Маркович.
Според букмейкъра efbet Лудогорец е изявен фаворит в двубоя. Вероятността за победа на домакините в Разград е 52,6 процента. Шансовете за равенство са 27%, а за успех на Левски 22,7%.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:43 Путин: Културните дейци, които осъдиха Русия, не казват нито дума за агресията срещу Иран
- 10:40 Варна е домакин на международна конференция за сигурността на Черно море
- 10:32 Международната морска организация: 2000 кораба и 20 000 моряци са блокирани в Ормузкия проток
- 10:24 Австрия въвежда таван на цените на горивата
- 10:19 Ормузкият проток е отворен за Русия и Китай
- 10:16 Проф. Андрей Пантев: Не одобрявам идеята на министър Игнатов 20 април да е национален празник
- 10:08 Министърът на културата разпореди проверка по казуса с Иво Аръков
- 10:06 Shell: Кризата с горивата в Европа започва от другия месец