Спорт 31.10.2021 14:31 Снимка: ДНЕС+
Сержи Бархуан не успя да върне Барселона на победния път
Временният наставник на Барселона Сержи Бархуан не успя да върне тима на победния път след раздялата с Роналд Куман, след като каталунците направиха равенство 1:1 при домакинството си Алавес в мач от 12-ия кръг на Ла Лига. Бархуан ще води Барса до намирането на постоянен заместник на Куман, а миналата вечер на "Ноу Камп" домакините надиграха игрово своя съперник, но не успяха да стигнат до трите точки.
След нулево първо полувреме Мемфис Депай даде преднина на Барселона в 49-та минута след подаване на Жорди Алба. Въпреки че трудно стигаха до голови положения, гостите успяха да изравнят с един от двата си точни удара в мача в 52-та минута чрез Луис Риоха. В оставащите минути каталунците така и не успяха да стигнат до втори гол и трябваше да се задоволят с точката.
След този двубой Барселона остава с едва четири победи в 11 мача от началото на сезона и заема 9-то място в класирането с 16 точки. Алавес е на 16-та позиция с актив от 10 точки. В следващия си мач от Ла Лига в събота Барселона гостува на Селта, а преди това през седмицата тимът има визита на Динамо Киев. За Алавес предстои домакинство на Леванте в събота./БГНЕС
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:24 Daily Mail: Русия задейства на учения в Сибир "ужасяващата" междуконтинентална ракета "Ярс"
- 13:13 Тръмп назначи Джей Ди Ванс за „цар на измамите": Обиските вече започнаха!
- 13:03 Явор Божанков се жалва в ДАНС заради натиск от Китай
- 12:56 Игнатов: Подписаното споразумение спаси Болградската гимназия, гарантира обучението по български
- 12:51 Откриха мистериозна структура под пясъците на Египет
- 12:41 Доналд Тръмп: Няма пари за детски градини, защото водим война
- 12:34 Патриарх Даниил: Днес предвкусваме радостта на Възкресението
- 12:30 Нетаняху: Ще продължим да нанасяме удари по Иран в пълна координация с Тръмп