Спорт 06.02.2023 09:16 Снимка: ДНЕС+
"Реал" се изложи на Палма де Майорка след автогол и изпусната дузпа
На стадиона в Палма де Майорка грандът "Реал" се изложи, губейки с 0:1 гостуването си от 20-ия кръг на Примера дивисион.
13-ата мин бе фатална за защитника на мадридчани Начо. Той си вкара автогол, оказал се победен за "Майорка".
В 60-ата мин вратарят на домакините Предраг Райкович спаси дузпа, изпълнена от Маркос Асенсио.
Двубоят за "Реал" пропуснаха Карим Бензема и Едер Милитао, а на загрявката се контузи титулярният вратар Тибо Куртоа. Белгиецът бе заместен от украинеца Андрий Лунин.
"Реал" остана на второто място с 45 т.
Ако довечера "Барселона" сечели у дома срещу "Севлия", ще дръпне с 8 т. пред столичани на върха в класирането.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.
- 18:47 НАСА вижда огромен потенциал за добив на ресурси от най-голямата луна на Сатурн
- 18:40 „Гражданска война“ в Португалия:Семейството на Роналдо атакува отбора, феновете му линчуват играчите
- 18:35 Гл.ком. Антон Златанов: Невзоров е локализиран веднага при стъпването му в България
- 18:32 Белгия спира част от влаковете заради очакваните тази седмица рекордни горещини