Спорт 11.08.2022 15:44 Снимка: ДНЕС+
Официално отложиха и мача Лудогорец - Левски
Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз отложи дербито от 6-ия кръг на efbet Лига между Лудогорец и Левски по молба на "сините".
По програма двубоят трябваше да се състои на 14 август (неделя) от 21:00 часа.
Столичани продължават своето участие в евротурнирите и, ако отстранят Хамрун Спартанс, ще играят плейоф за влизане в групите на Лигата на конференциите следващия четвъртък.Именно това е голямата цел пред отбора и Станимир Стоилов заяви, че клубът ще направи всичко възможно, за да стигне до груповата фаза. Левски вече отложи два шампионатни мача дотук - срещу Славия и Черно море.
На Лудогорец също му предстои плейофен сблъсък в Лига Европа срещу литовския Жалгирис следващия четвъртък. "Орлите" отложиха двубоя си срещу Славия от 5-ия кръг на efbet Лига заради участието си в квалификационните кръгове на Шампионска лига.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:41 Първан Симеонов: Този бюджет ми изглежда констатация на реалностите от последните няколко години
- 09:30 Министър Шишков: Бетонни ограничители вместо мантинели може да са опасни за леки коли
- 09:22 Магнитна буря удря Земята за два дни
- 09:11 Папа Лъв XIV разгневи екипа на Тръмп заради доктрината за „справедлива война“
- 09:01 Локомотив на пътнически влак се запали край Карнобат, няма пострадали
- 08:52 Светият Синод: Не е в нашата компетентност да се произнасяме за санкциите срещу патриарх Кирил
- 08:41 Министър Димитър Стоянов провери сглобяването на бойните машини „Страйкър“ в ТЕРЕМ
- 08:32 "Ройтерс": Руски ястреби призовават Путин да ескалира войната и да прекрати преговорите със САЩ