Спорт 17.12.2022 20:11 Снимка: ДНЕС+
Няма да има смяна на собствеността в "Локо" (Пловдив)
Няма да има смяна на собствеността в "Локомотив" (Пловдив), декларираха от неговото ръководство. Повод за позицията му бяха медийни информации, че сегашните шефове смятат да се оттеглят от клуба и поради тази причина възнамеряват да продадат на други отбори някои от водещите футболисти. В декларация, публикувана на сайта на "черно-белите" настоящите началници категорично заявяват, че се отнасят сериозно и ръководно към управлението на клуба. Всичките им действия, в това числа и извършват се правят в интерес на "Локомотив" (Пловдив). Политиката им ще бъде на само в развиването на клуба, но и в налагането на млади футболисти от школата в мъжкия тим.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:06 Две деца намериха и върнаха портфейл с голяма сума пари на болна жена
- 14:58 Трафикът през Ормузкия проток се възстановява
- 14:53 Неврохирурзи и последно поколение робот в "Пирогов" спасиха бременна и плода ѝ след катастрофа
- 14:50 Двама от групата "Калашниците" остават зад решетките
- 14:45 петима са в болница след челна катастрофа в Разград
- 14:42 Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без договори
- 14:35 Радев към олимпийците по природни науки: Имате само една родина, за която си струва да се борите
- 14:28 Масови съкращения в американското разузнаване