Спорт 14.11.2022 12:05 Снимка: ДНЕС+
Наско Сираков получава ултиматум за акциите на Левски
Собственикът на Левски Наско Сираков и генералният спонсор на клуба ще получат ултиматум на Общото събрание. Сбирката е насрочена за утре от 11:00 часа на стадион “Георги Аспарухов”. От сдружението “Левски на левскарите” ще поискат Сираков и букмейкърската компания, която има договор за управлението на клуба, да предоставят план за погасяването на многомилионните дългове на Левски и вкарване на свежи средства. Ако това не се случи, Сираков ще бъде призован да депозира мажоритарния си пакет акции.
Тези действия са били обсъдени и гласувани вчера от членовете на сдружението на среща, на която са присъствали треньорът Станимир Стоилов, изпълнителният директор Иво Ивков и председателят на Управителния съвет Даниел Боримиров.
В същото време тарторът на Сектор Б Любомир Костадинов подкрепи Стоилов и Ивков и нападна Сираков.
“Не може така нареченият собственик по цял ден само да седи в клубния магазин и да пуши цигари”, заяви Любо Младежа./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:28 The Independent: Краят на войната в Украйна няма да "засити" Путин, Европа може да е следващата цел
- 19:17 Идентифицираха още 16 жертви от пожара в бар в Кран-Монтана
- 19:07 Арсенал дръпна на върха в похода си към титлата
- 18:56 The Guardian: "Путинизацията" на външната политика на САЩ - кои държави са следващите?
- 18:45 Папа Лъв XIV: Венецуела трябва да остане независима държава
- 18:33 Загуба от 44,9 млрд. турски лири и незаконни плащания към служители в „БОТАШ“
- 18:23 В САЩ намекнаха на Гренландия, че я чака съдбата на Венецуела
- 18:11 Откриха 2000-годишен индустриален център и римски некропол в Египет