Милан може да играе извън Италия със Селтик

Спорт 08.02.2007 17:12

Отборът на Милан може да играе домакинския си мач от 1/8-финалите на Шампионската лига срещу Селтик на 6 или 7 март извън Италия.

Причина за това е, че градският стадион в Милано "Сан Сиро" не отговаря изцяло на изискванията за безопастност. За момента се предвижда 6-кратният носител на Купата на шампионите да приеме шотландския състав пред празни трибуни. По-късно в четвъртък правителството на Италия ще вземе окончателно решение за стадионните, на които ще се играят двубои от калчото.

Утре представители на УЕФА ще се срещнат с ръководството на "росонерите" и ще обсъдят възможностите. Вариантите пред Милан са да изиграе мача във Франция или Швейцария./Topsport.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355