Спорт 11.06.2021 12:30 Снимка: ДНЕС+
Матео Стаматов напусна Левски, ще играе в Русия
Левият защитник на Левски Матео Стаматов вече не е част от клуба.
Договорът на бранителя със „сините“ изтече и той вече си е намерил нов отбор. 22-годишният футболист ще премине в втородивизионния руски Оренбург. От клуба вече обявиха, че са подписали контракт с фланговия футболист.
През миналия сезон бившият тим на Благой Георгиев се пребори за промоция в руския елит, но не получи лиценз и отново ще се състезава във второто ниво на Русия. Матео Стаматов пристигна в Левски през миналото лято като свободен агент и изкара усепешен пробен период. Той бе титуляр през есента за „сините“ и взе участие в 12 двубоя в efbet Лига и един за Купата на България. В края на годината Стаматов получи контузия, която го изкара извън игра за дълъг период от време и се завърна чак в последния кръг срещу Черно море./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:30 Казахстан е готов да доставя гориво на Русия, ако поиска
- 15:26 Телепортация или гаф? Джани Инфантино се появи на два мача едновременно на Мондиала
- 15:15 Ройтерс: Джей Ди Ванс и Марко Рубио говорят по различен начин за Иран и Израел
- 15:07 Любомир Николов: 20 собственици на незаконни имоти са задържани при акцията в рйон „Приморски“
- 14:59 Пламен Абровски, МЗХ: Парите за земеделие в бюджета ще бъдат достатъчни
- 14:51 Нова присъда за бившата първа дама на Южна Корея
- 14:44 Инсулт на шофьор причини катастрофа с камион на АМ "Тракия"
- 14:36 Русия обмисля забрана за износ на дизел