Спорт 31.07.2022 17:02 Снимка: ДНЕС+
Мартин Георгиев: Няма стрес в Барселона, правя това, което най-много обичам
Няма стрес в отбора, може би защото правя това, което най-много обичам. Това каза в предаването на „Нова тв“ „На фокус с Лора Крумова“ 16-годишният юношески национал Мартин Георгиев, който само преди две седмици официално подписа договор с отбора на Барселона.
От клуба в Каталуня тогава съобщиха, че Мартин ще се присъедини към втория отбор на каталунския гранд. Мартин Георгиев преминава при петкратните европейски клубни шампиони с трансфер от родния му Славия.
Той разказа за всекидневните тренировки в Испания, които вече са започнали.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:08 Украйна атакува Волгоград с пет ракети "Фламинго"
- 14:57 Ванс с предупреждение към Техеран: Насилието ще бъде посрещнато с насилие
- 14:47 Православната църква почита паметта на Преподобни Сампсон Странноприимец
- 14:36 Николай Нанков за мантинелите: Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. и тя не е спряна
- 14:24 Деница Сачева за бюджета: Оценка 3! Този бюджет няма никаква философия и никаква цел
- 14:14 25 години рисувал епичното си платно "Богатири"
- 14:03 Страните от ЕС планират укрепване на европейските електроенергийни мрежи
- 13:52 Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево