Манчини: По-добре сезонът да бъде прекратен

Спорт 12.02.2007 09:19

Наставникът на Интер Роберто Манчини заяви, че няма смисъл първенството в Италия да продължава, ако ще трябва мачовете от "Серия "А" да се играят пред празни трибуни.

"Нерадзурите" победиха Киево с 2:0 като гост в последния си мач, но на трибуните не бяха допуснати фенове на нито един от двата отбора, тъй като стадионът на Киево "Бентегоди" не отговаря на новите мерки за сигурност, наложени от властите в Италия.

"Да играем пред празни трибуни е пълна глупост. По-добре да прекратим сезона, титлата да се присъди на временния лидер и да продължим през септември, когато всичко се оправи", заяви Манчини. /Topsport.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355