Спорт 04.08.2022 19:54 Снимка: ДНЕС+
Лудогорец продаде Сотириу, нападателят няма да играе в Загреб
Лудогорец направи нова сделка!
Пиерос Сотириу вече е футболист на японския Санфрече Хирошима. Той е продаден за 2 милиона долара, като договорът му ще е за 2,5 години. Сотириу ще получава по 1 милион евро всеки сезон.
Лудогорец отхвърли първото предложение на Санфрече, което беше за 1,5 млн. долара, но второто бе прието. Сотириу бе титуляр срещу Динамо Загреб при загубата с 1:2, но няма да играе в реванша. Кипърецът дойде през зимата на 2021 година от казахстанския Астана и бързо се превърна в голмайстор на отбора.
Той вкара 29 гола в 62 мача във всички турнири. Лудогорец остава с други двама нападатели – Игор Тиаго и Матиас Тисера, но ще се търси и още един нов. Или бразилецът, или аржентинецът, ще видят атаката на Лудогорец на "Максимир".
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:45 Хотелиери по морето: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%
- 12:33 Румънският президент: Намираме се в безизходица за съставянето на ново правителство
- 12:23 Горанов за бюджета на Радев: Очаквахме по-амбициозни промени.Дефицитът ще е над 3% пред целия мандат
- 12:12 Гълъб Донев: Най-кресливите срещу бюджета са виновните за това състояние на публичните финанси
- 12:02 Не вярвайте на екрана си: Измамници звънят от името на нашите контакти и с модифициран глас
- 11:51 Ноу-хау: Белгия обмисля да отнеме или намали пенсиите на национални политици, работили и за ЕС
- 11:40 Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела, съобщава ООН
- 11:30 Русия вдигна във въздуха новия Як-130М: Какво може модернизираният боен самолет?