Спорт 12.11.2022 16:45 Снимка: ДНЕС+
"Локо" (Сф) спечели шампионската титла от държавното по бокс за юноши
"Локо" (Сф) спечели отборната титла от държавното първенство по бокс за юноши. Шампионатът се проведе в Петрич, като участие в него взеха представители на 43 клуба от цялата страна.
Боксьорите на столичните „железничари“ завършиха с 12 медала.
Те спечелиха общо 6 златни, 2 сребърни и 4 бронзови отличия, което им донесе и първата позиция в класирането и по медали.
Представителите на "Локо" събраха 56 точки, докато на второ място са талантите на "Сторм". Третата позиция в Петрич бе за "Мизия".
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:23 Лекар: Заболеваемостта от рак на дебелото черво сред хората под 50-годишна възраст у нас нараства
- 11:15 Проф. Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа след първия случай във Франция
- 11:07 Цените на винетките скачат с 30% от 1 август, годишната за автомобил става 64,50 евро
- 10:59 Закриват на комисията по досиетата
- 10:51 Христо Гаджев положи клетва като депутат
- 10:43 В тежко състояние остава жената, пострадала при катастрофата на АМ „Тракия“
- 10:35 Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси и Япония
- 10:28 Експерти към управляващите: Скъсайте този бюджет! Пишете нов