Спорт 30.10.2022 12:13 Снимка: ДНЕС+
Ливърпул с нова издънка, допусна първа загуба на "Анфийлд" след 29 мача
Ливърпул претърпя втора поредна загуба във Висшата лига. След като в миналия кръг тимът на Юрген Клоп отстъпи с 0:1 на последния в класирането Нотингам Форест, сега "червените" се издъниха и срещу Лийдс, който преди този мач също беше в зоната на изпадащите и беше в поредица от четири загуби. Мърсисайдци паднаха с 1:2 и по този начин беше сложен край на серията им без загуба от 29 поредни мача за първенство на "Анфийлд". За последно Фулъм удари "червените" на този стадион. Това се случи в началото на март миналата година.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:31 Парламентът реши: Директорът на НСлС вече няма да е и заместник-главен прокурор
- 17:29 КС реши: Противоконституционно е България да бъде в Съвета на Тръмп
- 17:26 7 души са задържани за 24 ч. по ЗМВР след акцията в район "Приморски"
- 17:23 Министър Стоянов и адмирал Уайкоф обсъдиха сигурността в Черно море и укрепването на Източния фланг
- 17:15 250 000 жертви: Доклад за банди за изнасилвания и бездействие на институциите, взриви Великобритания
- 17:13 Отново: Камион разкъса мантинела на "Струма" и се вряза в кола (ВИДЕО)
- 17:07 Министър Милошев: Директорът на НДК Андриана Татарова е отстранена от поста
- 16:59 Кремъл заплаши с правни действия, ако Великобритания продаде конфискувания руски петрол