Спорт 23.06.2021 10:14 Снимка: ДНЕС+
Левски се разплати със Здравко Димитров
Един от най-конвертируемите играчи на Левски Здравко Димитров, вече няма основание да разтрогне своя договор със „сините“.
Както е известно, той имаше да взима 3 или 4 заплати, което щеше да му позволи да разтрогне своя контракт по вина на клуба. Той обаче е получил месечни възнаграждения и ще продължи да носи екипа на "сините".
През миналия сезон талантливият 22-годишен футболист игра в 29 мача (27 в елита и 2 за Купата на България). Той се отчете с две попадения и дори дебютира за националния тим при успеха с 3:0 над Гибралтар в контрола.
Здравко Димитров е желан от Славия, но към този момент „белите“ не искат да плащат трансферна сума за правата му, а го чакаха като свободен агент./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:02 ЕС е готов да предостави помощ на Венецуела след земетресенията
- 17:55 Туск към поляците и украинците: Нужно е зачитане на историческата "истина и взаимно уважение"
- 17:47 ОбС Варна намали с 50% средства за проектиране на детски площадки заради съмнения за завишени цени
- 17:42 Николай Василев:Този бюджет си е свинщина
- 17:39 Иззеха 240 кг говежда лой без документи на ГКПП "Капитан Андреево"
- 17:35 Фискалният съвет за Бюджет 2026: Против сме държавните служители да се компенсират за осигуровките
- 17:31 Парламентът реши: Директорът на НСлС вече няма да е и заместник-главен прокурор
- 17:29 КС реши: Противоконституционно е България да бъде в Съвета на Тръмп