Спорт 31.10.2023 11:38 Снимка: ДНЕС+
Левски с трансферен удар
Спряганият за завръщане в Левски Саид Ибраимов е харесал бразилски халф за зимната селекция на отбора. 52-годишният специалист, който се очаква съвсем скоро да започне работа отново на “Герена”, е бил в южноамериканската страна и е набелязал плеймейкър за “сините”.
Столичани имат нужда от подобен тип футболист, който да дирижира атаките и да дава решаващия пас, тъй като в момента липсва играч с такъв профил в тима. В момента от Левски разглеждат изготвения доклад и обсъждат как да подходят в предстоящите преговори.
От “Герена” спокойно могат да привлекат играч без паспорт за ЕС, тъй като наскоро Цунами, Уелтън и Роналдо получиха българско гражданство.
Треньорът Николай Костов държи отборът му да бъде подсилен с атакуващ халф, защото в момента ползва в тази роля Джавад Ел Джемили, а Хасими Фадига за момента не показва, че може да влезе в обувките на човек с идеи в атаката.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09898 |
GBP
|
1 | 2.23268 |
RON
|
10 | 3.8428 |
TRY
|
100 | 3.90089 |
USD
|
1 | 1.66994 |
Последни новини
- 13:16 Без кешови плащания във варненския централен район "Одесос"
- 13:13 Китайски археолози откриха древни керамични пещи в автономния район Вътрешна Монголия
- 13:08 Предпразнични сметки: Между 210 и 220 лв. ще ни струва посрещането на Бъдни вечер и Коледа
- 12:58 Гepмaнcĸият opъжeeн гигaнт Rhеіnmеtаll плaниpa дa пpoдaдe гpaждaнcĸитe cи пoдpaздeлeния
- 12:51 Камбоджа и Тайланд възобновяват преговорите за прекратяване на огъня
- 12:44 МВР-Варна: Засилен ще е контролът по пътищата около празниците
- 12:40 Дания видя сигнал от Тръмп за траен интерес към Гренландия
- 12:37 За казуса с бюджета, над половината българи винят всички партии