Левски едва победи Пирин с 1:0

Спорт 08.08.2022 08:08 Снимка: ДНЕС+

Роналдо вкара единствения гол в 70-та минута

Левски постигна четвърта последователна победа за календарната година над Пирин (Благоевград). Два от успехите бяха в контроли, а неделният дойде след минималното 1:0 при завръщането на „сините“ на домашна сцена.

Те отложиха две поредни срещи от футболната ни efbet Лига заради мачовете си в Европа, така че не бяха играли в елита от 16-и юли преди днес да надвият „орлетата“ с първи гол в България на лятното си попълнение Роналдо.

21-годишният бразилец, който донесе успеха над ПАОК с 1:0 в Гърция десетина дни по-рано, се разписа с глава в 70-ата минута. Преди това той и съотборниците му направиха куп пропуски като веднъж удариха и греда, докато малко преди края гостите останаха с човек по-малко, защото Красимир Станоев получи втори жълт картон и бе изгонен.