Гьоре Йовановски: Никой не бе разочарование, всички играха със сърце

Спорт 30.09.2010 22:18

Старши треньорът на ЦСКА Гьоре Йовановски похвали своите футболисти, въпреки загубата с 0:1 от Порто във втори мач от група L на Лига Европа. Наставникът бе категоричен, че равенството е щяло да бъде далеч по-логичен резултат.

„ЦСКА заслужи равен,” отчете Йовановски. „Днес създадохме достатъчно положения. Мисля, че се представихме добре.”

Запитан дали според него е имало много прилики този мач с първото гостуване на Бешикташ, отново загубено с 0:1, треньорът каза: „Приличаше, два мача губим с по 1:0.”

„Нашите футболисти играха, показаха борба, не е лесно срещу отбор като Порто,” защити момчетата си Йовановски. „Никой не бе разочарование, всички играха със сърце, храбро.”

„Сега не мога да коментирам, след като видя записите, тогава,” добави наставникът за спорната ситуация, оставила съмнения, че попадението на Порто е паднало от засада. /Дарик радио

CHF CHF 1 2.09763
GBP GBP 1 2.25951
RON RON 10 3.85552
TRY TRY 100 4.16246
USD USD 1 1.67882