Спорт 06.04.2025 13:23 Снимка: БТА
Груби грешки оставиха ансамбъла ни на четвърто място в София
Момичетата ни останаха извън тройката
Българският ансамбъл по художествена гимнастика остана на четвърто място на Световната купа в София.
В състав София Иванова, Рейчъл Иванова, Алина Коломиец, Сузан Пуладиан, Даная Атанасова и Виктория Георгиева, момичетата ни получиха общ сбор от 42.650 точки.
Те водеха във временното класиране след първия ден и изпълнението на пет ленти, но допуснаха груби грешки в композицията си с два обръча и три топки.
Оценката им бе доста ниска - 17.900, а това означаваше и място извън първата тройка.
Шампион в многобоя е Испания с 45.950, Япония зае второто място с 45.950, а подиумът допълни Полша с 43.700.
Родният ансамбъл се класира само за финала на ленти. Именно финалите на отделните уреди предстоят в днешната програма на Световната купа в София.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:11 Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас
- 12:08 Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
- 12:03 Във Варна разкриха митническа измама за над 60 хиляди евро при деклариране на китайски плоскости
- 11:55 Лидерът на СДС Румен Христов призова ГЕРБ, "ПП" и "ДБ" да издигнат общ кандидат
- 11:47 Започва проверка заради влошеното качество на водите на Офицерския плаж
- 11:40 Комплекс за социални услуги - ЦСРИ към Фондация „Владиславово“
- 11:39 Случай на Ку-треска във Варна
- 11:31 Петролът поевтиня след края на преговорите между САЩ и Иран в Швейцария