
Спорт 16.08.2023 10:12 Снимка: ДНЕС+
Григор Димитров: Тенисът не е най-важното в живота ми
Тенисът не е най-важното нещо в живота ми.
Това призна Григор Димитров.
Всички ме питат дали съжалявам за нещо, или бих направил нещо по различен начин. Когато погледна назад - не, защото всички преживявания са ме оформили не само като играч, но и като човек.
Да печелиш титли и да си сред първите в ранглистата, е страхотно, но има нещо друго, което моята майка ми каза, преди да стана професионалист. Нейните думи бяха: “Преди да станеш голям шампион, искам да станеш голям човек”. Това остана в паметта ми завинаги.
Има неща, които са извън твоя контрол. В крайна сметка можеш да бъдеш само себе си. Мисля, че това е едно от уменията в живота, което винаги можеш да владееш по-добре. Просто да показваш собствената си идентичност”, сподели още Григор.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09157 |
![]() |
1 | 2.26658 |
![]() |
10 | 3.86497 |
![]() |
100 | 4.16476 |
![]() |
1 | 1.66002 |
Последни новини
- 08:59 Синер изпусна пет мачбола, но и даде само пет гейма на Вукич
- 08:54 Ако се будим преди алармата – имаме ли повод за притеснение
- 08:51 Силяновска: В Преговорната рамка не пише кога трябва да променим конституцията
- 08:44 Разследват смъртта на работник в "Арсенал", дефектирала е машина за изсушаване на нитроглицерин
- 08:37 Жълт код за високи температури в 18 области
- 20:55 Хороскоп за петък, 4 юли 2025 г.
- 20:51 Мъж рани четирима души с брадва във високоскоростен влак в Германия
- 20:50 Бивш кмет на Луганск бе убит от атентаторка-камикадзе, съобщиха местните руски власти