Спорт 26.05.2022 07:59 Снимка: ДНЕС+
Григор Димитров разби хърватин в Париж
Най-добрият български тенисист Григор Димитров се класира за третия кръг на Откритото първенство на Франция.
Димитров победи хърватина Борна Чорич с 6:0, 6:4, 6:3 за близо два часа игра.
Следващият съперник на първата ракета на страната ни в Париж ще е 15-ият поставен аржентинец Диего Шварцман, който надигра испанеца Жауме Мунар след обрат в пет сета – 2:6, 6:7(3), 6:2, 6:2, 6:2.
Подобно на успеха на старта над Маркос Хирон българинът, поставен под номер 18 в схемата, не даде сет на противника.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:53 Борисов прави кабинет в сянка, в сегашния се справял само Копринков
- 13:41 Меси срещу Роналдо чак на финал. Всички 1/16-финали на световното по футбол
- 13:29 Гуцанов: Трябва да има добра комуникация между БСП, Радев и ПП за обща кандидатура за президент
- 13:17 Никола Минчев: В този бюджет разходите за администрацията се увеличават с милиард и половина
- 13:05 Цолов триумфира в Австрия и завърза битката за световната титла
- 12:53 Ново земетресение в Япония - този път с магнитуд 6,1
- 12:43 Разгадаха тайната на цветното зрение при човека
- 12:30 Частните обиколки на Акропола вече струват 5000 евро