Спорт 02.01.2023 08:57 Снимка: ДНЕС+
Григор Димитров: Горд съм с отбора
Григор Димитров бе много доволен от представянето на България на новия турнир по тенис за смесени отбори United Cup.
В Пърт нашите победиха 3:2 Белгия, но след загубата 1:4 от Гърция нямат шанс да бъдат първи в групата.
"Много съм горд. Мисли, че всички дадоха всичко от себе си. Нашият спорт е много труден и трябва да се подкрепяме. Наистина съм много горд. За мен беше трудно решение да избера кои да играят", каза играещият капитан Димитров.
"Има напрежение, но се наслаждавам. В тези мачове давам най-доброто от себе си. Да играеш за родината, е нещо специално. Дойдох преди 10 дни, за да се подготвя много добре, да свикна с условията. В първите няколко дни имах проблеми, беше 38 градуса. В крайна сметка това ми помогна, защото сега не е толкова горещо“, каза Димитър Кузманов. който записа 2 побeди. По повод Григор Димитров той добави: „Когато той е на пейката, имам само една загуба. Чувствам се много комфортно, той е много опитен, великолепен тенисист. Уча се от него и опитвам да следвам съветите му.“
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:06 Съдът регистрира партия "Прогресивна България"
- 08:58 Бивш министър в кабинета на Педро Санчес бе осъден на 24 години затвор за корупция
- 08:51 Бабиш забрани на чешкия президент да присъства на срещата на върха на НАТО
- 08:43 Антон Кутев: Искаше ми се да вървим много по-бързо, искаше ми се да сме много по-решителни
- 08:36 Иван Шишков: Къщите в "Баба Алино" трябва да бъдат съборени, няма друго решение
- 08:28 САЩ временно свалят петролните санкции срещу Иран
- 01:12 Хороскоп за вторник, 23 юни 2026 г.
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан