Екшън на "Армията": бесни фенове на ЦСКА нахлуха на терена - играчите на Ашдод бягат кой където свар

Спорт 02.08.2015 21:59

С уникален екшън на "Армията" завърши последната проверка на ЦСКА срещу израелския Ашдод. В последните минути на проверката при резултат 0:1 десетки фенове на червените нахлуха на терена и подгониха футболистите на противника, вбесени от грубата им игра, която им донесе цели три директни червени картона.

При вида на армейската агитка израелците побягнаха към сектор "В", бързо преодоляха оградите и хукнаха да търсят изход към Борисовата градина.

Оказа се, че вратите са затворени и тимът на Ашдод отново се върна на терена, с молба да бъдат пощадени от запалянковците. Те обаче отново тръгнаха заплашително към играчите и започна гонка по пистата.

Все пак състезателите на Ашдод успяха някак да се доберат до входа на гостуващия сектор "Б", където бяха заградени от кордон полицаи, които не позволиха на ултрасите да набият грубите израелци./sportal.bg

CHF CHF 1 2.08979
GBP GBP 1 2.29315
RON RON 10 3.84885
TRY TRY 100 4.18971
USD USD 1 1.67108