Доменек: Подценяването ни изигра лоша шега

Спорт 08.10.2006 13:35

Селекционерът на френския национален отбор Реймон Доменек призна, че тимът му е подценил сериозно гостуването си на Шотландия в трети двубой от група "B" на европейските квалификации. Както е известно, "петлите" допуснаха изненадващо поражение с 0:1 като гост, след като в първите си два мача спечелиха над Грузия и Италия. Загубата костваше първото място в класирането за французите, които вече имат само две точки аванс от Италия. Начело е именно Шотландия с пълен актив до момента.

"Определено подценихме противника и това ни причини сериозни проблеми. Очаквахме съперника сам да се победи, излязохме с прекалено самочувствие и в крайна сметка домакините ни върнаха на земята. Вероятно и успехът над Италия предишния кръг ни изигра лоша шега, след като решихме че сме непобедими. Групата е изключително тежка и ако искаме да се върнем в борбата, нямаме повече право на грешки. Искам агресивна и практична игра в сряда", коментира доста самокритично Доменек. Следващият двубой на "петлите" е като гост на аутсайдера в групата - Фарьорските острови. /Topsport.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355