Дешан: Абсурд е Юве да се завърне веднага
Спорт 17.07.2006 10:06
Новият наставник на Валери Божинов и Ювентус Дидие Дешан заяви, че наказанието от минус 30 т. в Серия "В" почти сигурно ще коства на тима 2 години извън елита на Италия. "Абсурдно е с този пасив да се завърнем догодина". Ако при обжалването ни намалят 10 т., вече ще е друго", каза Дешан преди първата тренировка на отбора във Виново. В заниманието взе участие и Валери Божинов, за разлика от участниците в мондиала.
"Тези, които мразят Юве, ще ни мразят все повече. Но тези, които ни подкрепят и обичат, ще го правят все по-силно. Трябва да сме готови на всякакви провокации", добави Дешан, след като за първи път в 109-годишната си история Юве ще е в Серия "Б". Капитанът Дел Пиеро със сигурност остава, а Давид Трезеге е пред трансфер в Ливърпул.
Собственикът на Интер Масимо Морати пък поиска титлата за сезон 2005-06 г. да бъде присъдена на "нерадзурите". "Светът трябва да разбере, че не всички в Италия са били част от тази система. Трябва да се прави разлика между тези, които са забъркани, и тези, които са играли честно", сподели петролният бос. Морати е изненадан от отношението на шефовете на клубове, замесени в скандала: "Видях много арогантност в държанието им, вместо да ги е срам", каза Морати. Той е бесен на президента на Милан Силвио Берлускони, който веднага след прочитането на наказанията заяви:
"Най-накрая Интер може и да успее да спечели титлата, която им липсва от 1989 г.". "Няма да позволя повече такива шеги към нашия клуб. Дали Гуидо Роси (извънредният комисар начело на федерацията) е интерист и е бил част от ръководството на клуба? По-добре да си интерист, защото това е гаранция да бъдеш честен", завърши Морати.
Информацията е на Tposport.bg.
"Тези, които мразят Юве, ще ни мразят все повече. Но тези, които ни подкрепят и обичат, ще го правят все по-силно. Трябва да сме готови на всякакви провокации", добави Дешан, след като за първи път в 109-годишната си история Юве ще е в Серия "Б". Капитанът Дел Пиеро със сигурност остава, а Давид Трезеге е пред трансфер в Ливърпул.
Собственикът на Интер Масимо Морати пък поиска титлата за сезон 2005-06 г. да бъде присъдена на "нерадзурите". "Светът трябва да разбере, че не всички в Италия са били част от тази система. Трябва да се прави разлика между тези, които са забъркани, и тези, които са играли честно", сподели петролният бос. Морати е изненадан от отношението на шефовете на клубове, замесени в скандала: "Видях много арогантност в държанието им, вместо да ги е срам", каза Морати. Той е бесен на президента на Милан Силвио Берлускони, който веднага след прочитането на наказанията заяви:
"Най-накрая Интер може и да успее да спечели титлата, която им липсва от 1989 г.". "Няма да позволя повече такива шеги към нашия клуб. Дали Гуидо Роси (извънредният комисар начело на федерацията) е интерист и е бил част от ръководството на клуба? По-добре да си интерист, защото това е гаранция да бъдеш честен", завърши Морати.
Информацията е на Tposport.bg.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:02 ФИФА стига до абсурдни ситуации, за да брани спонсорите си на всяка цена (ВИДЕО)
- 09:57 Стоичков и ФИФА припомниха исторически мач на България, той се снима с принцесата на Япония
- 09:51 Джей Ди Ванс: САЩ гарантира, че освобождаването на ирански активи няма да е за "тероризъм"
- 09:44 Захарова и Симонян саркастично: Предложиха на Стармър работа като косач на трева в "Россия сегодня“
- 09:36 Григор Димитров се изкачи с пет позиции в ранглистата
- 09:29 От 1 юли край на евтините покупки от Китай - ЕС въвежда такса от 3 евро за всяка категория стока
- 09:21 Петер Мадяр обяви началото на процедура за отстраняване на унгарския президент Шуйок
- 09:14 Дмитриев: Оставката на Стармър е сигнал за поддръжниците на войната