Червена еуфория: Продадоха 34 000 билета за финала, пускат още един блок

Спорт 19.05.2025 12:39 Снимка: ДНЕС+

Червена еуфория: Продадоха 34 000 билета за финала, пускат още един блок

Червената еуфория преди финала за Купата на България не спира.

Срещата между ЦСКА и Лудогорец е в четвъртък от 19 часа на стадион "Васил Левски", а до този момент "армейците" са закупили впечатляващите 34 000 билета, обявиха от Профилигата.

В тази връзка организаторите пускат допълнителни билети за блок 21 на Сектор Б, които са с цена 20 лева.

Те вече са в продажба в системата на Eventim и могат да бъдат закупени онлайн, както и на всички каси в партньорските обекти - бензиностанции OMV, Orange, Technopolis и Български пощи.

БПФЛ обръща внимание, че привърженици, носещи отличителни знаци (атрибути) на единия отбор, няма да бъдат допускани до секторите, определени за фенове на другия отбор, независимо дали разполагат с валиден билет за съответния сектор.

И още нещо любопитно - няма да има традиционната обща пресконференция на двамата треньори преди финала.

Причината - програмата на Александър Томаш и Игор Йовичевич не го позволява.

Така медийните активности на двамата ще са отделно, макар и в един и същи ден - сряда.

CHF CHF 1 2.08488
GBP GBP 1 2.32091
RON RON 10 3.83188
TRY TRY 100 4.49904
USD USD 1 1.74721