Спорт 26.12.2022 20:00 Снимка: ДНЕС+
Антъни Джошуа: Умирам да си върна титлата
Бившият шампион на WBA, IBF и WBO в тежка категория Антъни Джошуа (26-3) каза, че ще се боксира в мачове от висок ранг през 2023 г. с цел да се върне в надпреварата за титлата.
„Обичам, когато други бойци споменават името ми. Имам много възможности да проведа битка на високо ниво. Ще се бия с всеки, който е готов. Трябва да бъда постоянен, готов да се състезавам. Умирам да си върна титлите. С цялото си сърце и душа искам отново да бъда световен шампион“, заяви Джошуа пред 258 Management, цитиран от БТА.
„Тази година загубих и това поражение ме изхвърли от шампионската надпревара. Това се превърна в нова глава в живота ми. Не съм свикнал, защото седем години бях в шампионската надпревара. Трудно е да се примиря с това“, добави Антъни.
Джошуа загуби от Александър Усик (20-0) с поделено съдийско решение (116:112, 115:113, 113:115) на 20 август в Джеда, Саудитска Арабия.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:24 Михаела Доцова открива пленарната сесия на Парламентарната асамблея на ПСЮИЕ в София
- 10:17 Новият състав на ЦИК встъпва в длъжност
- 10:09 Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
- 10:02 ФИФА стига до абсурдни ситуации, за да брани спонсорите си на всяка цена (ВИДЕО)
- 09:57 Стоичков и ФИФА припомниха исторически мач на България, той се снима с принцесата на Япония
- 09:51 Джей Ди Ванс: САЩ гарантира, че освобождаването на ирански активи няма да е за "тероризъм"
- 09:44 Захарова и Симонян саркастично: Предложиха на Стармър работа като косач на трева в "Россия сегодня“
- 09:36 Григор Димитров се изкачи с пет позиции в ранглистата