Андре Агаси отпадна във Вашингтон

Спорт 02.08.2006 12:49

Поставеният под номер четири в основната схема Андре Агаси (САЩ) отпадна във втория кръг на турнира по тенис за мъже във Вашингтон (САЩ) с награден фонд 600 000 долара. Той загуби с 4-6, 3-6 от Андреа Стопини (Италия).

36-годишният Агаси, който е петкратен шампион в този турнир, загуби мача за 62 минути. Това бе неговото 17-то, последно участие във Вашингтон, тъй като след Откритото първенство на САЩ ще прекрати своята кариера.

Още трима от поставените напуснаха състезанието. 6-ият в схемата Себастиан Гросжан от Франция бе победен от Уесли Мууди (ЮАР) с 6-4, 3-6, 6-3, 9-ият Парадорн Сричафан (Тайланд) загуби с 1:2 сета от Кенет Карлсен от Дания, а 15-ият Николас Масу от Франция загуби от Марат Сафин (Русия) също с 1:2 сета.

Номер едно в основната схема Джеймс Блейк (САЩ) победи Кевин Ким (САЩ) със 7-5, 3-6, 6-2 и се класира за третия кръг. /Нетинфо

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355