Спорт 29.10.2022 10:06 Снимка: ДНЕС+
7 милиона долара глоба за "Ред Бул" за превишения бюджет през 2021 г.
Глоба и ограничение за ползването на аеродинамичен тунел е наказанието за "Ред Бул" за нарушението на ограничението в бюджета от 145 милиона долара за отборите във Формула 1 през 2021 г.
От Международната федерация по автомобилизъм разкриха, че глобата е 7 милиона долара, а "Ред Бул" ще намалят с 10% работата си в тунела. Титлите на Макс Верстапен през 2021 и този сезон, както и тази при конструкторите, спечелена съвсем наскоро, остават.
Наказанието е резултат от взаимно съгласие и няма да бъде обжалвано.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:31 Парламентът реши: Директорът на НСлС вече няма да е и заместник-главен прокурор
- 17:29 КС реши: Противоконституционно е България да бъде в Съвета на Тръмп
- 17:26 7 души са задържани за 24 ч. по ЗМВР след акцията в район "Приморски"
- 17:23 Министър Стоянов и адмирал Уайкоф обсъдиха сигурността в Черно море и укрепването на Източния фланг
- 17:15 250 000 жертви: Доклад за банди за изнасилвания и бездействие на институциите, взриви Великобритания
- 17:13 Отново: Камион разкъса мантинела на "Струма" и се вряза в кола (ВИДЕО)
- 17:07 Министър Милошев: Директорът на НДК Андриана Татарова е отстранена от поста
- 16:59 Кремъл заплаши с правни действия, ако Великобритания продаде конфискувания руски петрол