Наука 23.05.2021 09:34 Снимка: ДНЕС+
Ваксините създадоха 9 нови милиардери (Инфографика)
Печалбите от ваксините срещу COVID-19 помогнаха на поне 9 души да станат милиардери, твърдят активисти от Пийпълс ваксинс алаянс (Народен съюз за ваксините).
Според тяхно проучване листата на новите милиардери, забогатели от успешните инжекции, се оглавява от Стефан Бансел, шеф на "Модерна", с $ 4,3 млрд. и Угур Шахин, шеф и съосновател на "Байонтек", с $ 4 млрд./24 часа
Вижте кои още забогатяха най-много от ваксините:

Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:11 ИПБ: Държавата плаща милиони за пасивна безопасност, без да е проверила какво купува и монтира
- 13:03 Медицински университет-Варна отбелязва 65 години с нестандартна щафета по вода
- 12:55 МААЕ: Споразумението между САЩ и Иран осигурява достъп до ядрените обекти на Техеран
- 12:47 Аркади Шарков: Около 80% от доплащането в системата на здравеопазването е за лекарства
- 12:39 ПБ: Разходите на предишните управляващи бяха по-ниски „на хартия“, скриха сметките в чекмеджетата
- 12:31 ЕК предлага удължаване с още една година на статута на закрила за украинските бежанци в ЕС
- 12:23 Шампионът Карлос Насар също става посланик на туризма ни
- 12:15 МТСП ще финансира 47 проекта за достъпна жилищна среда за хора с увреждания