
Мултимедия 23.07.2021 08:42 Снимка: ДНЕС+
Размяна на юмруци в ефир между молдовски политици шокира зрителите (ВИДЕО)
В ефир двамата спориха разгорещено за политическата ситуация в страната
Молдовските политици Сергиу Тофилат и Генадий Косован шокираха телевизионните зрители, като се сбиха по време на дискусионно предаване, предаде ДПА.
Повод за сцената е спор за политическата ситуация в страната.
Тофилат, който е бивш съветник на президентът Мая Санду, удря с юмруци Косован - бивш заместник-министър на вътрешните работи, като дори го е хванал за гушата.
Ситуацията се е влошила, след като Тофилат е обидил Косован, който от своя страна му е плиснал чаша с вода в лицето.
Излъчването на живо е било спряно.
По-късно във Фейсбук беше публикувана снимка, показваща как двамата мъже отново стоят спокойно един до друг и си стискат ръцете, но на заден план все още се виждаха парамедици.
„Всичко е добре, когато свършва добре“, написа редакционният екип, но също така заяви, че подобни прояви на насилие ще се наказват в бъдеще./tribune.bg
![]() |
1 | 2.10508 |
![]() |
1 | 2.27758 |
![]() |
10 | 3.92926 |
![]() |
100 | 4.52106 |
![]() |
1 | 1.72168 |
Последни новини
- 09:11 Тръмп идва в Европа за погребението на папата
- 09:04 Ден на Земята: Кампанията се провежда под надслов „Нашата енергия, нашата планета“
- 08:57 Вицепрезидентът на САЩ Джей Ди Ванс проведе разговори с индийския премиер Нарендра Моди
- 08:48 Путин заяви, че е готов за преки мирни преговори с Украйна
- 08:39 Обявиха причината за смъртта на папа Франциск
- 08:30 Предимно слънчево
- 22:29 Хороскоп за вторник, 22 април 2025 г.
- 19:36 Иран готов да разшири дискусиите с Русия и Китай