
Любопитно 24.02.2025 15:34 Снимка: ДНЕС+
Жената на Кание Уест отново се показа гола
След последния скандал, който сътвориха на наградите „Грами“ Кание Уест и съпругата му Бианка Ченсори, когато тя се показа на червения килим чисто гола, сега половинката на рапъра отново лъсна дибидюс.
Уест публикува в профила си в Инстаграм снимка на Ченсори, отново напълно гола, легнала на пода и в гръб, за да промотира филма, на който той е продуцент, жена му изпълнява една от главните роли, а режисьор на лентата е Ванеса Бийкрофт.
Изключително горд съм от моята съпруга заради дебюта ѝ във филма, сниман в Япония, режисиран от Ванеса Бийкрофт и продуциран от мен, написа Кание Уест към фотоса.
Филмът, който трябваше да излезе на екран през ноември миналата година, беше прожектиран за първи път тази събота. Продукцията е на стойност 25 млн. евро и е фокусирана върху модните среди, тъй като самата Бианка Ченсори по професия е модел.
Още по темата
![]() |
1 | 2.04179 |
![]() |
1 | 2.33454 |
![]() |
10 | 3.92934 |
![]() |
100 | 4.93325 |
![]() |
1 | 1.80594 |
Последни новини
- 14:08 Трагедия в Севлиево: Мъж уби бившата си и се самоуби
- 14:04 Съветничка на Доналд Тръмп: САЩ ще анулират договори с водещите световни медии
- 14:01 Задържаха мъж и жена: Снимали зверства с животни и продавали кадрите на чужденци
- 13:57 Решението на Конституционния съд вече е при главния прокурор
- 13:52 От 17 март затварят за ремонт ул. „Младежка“ във Варна
- 13:46 Мерил Стрийп и Мартин Шорт са заедно повече от година
- 13:44 Украинското издание „Страна“: Расте недоволството срещу Зеленски
- 13:42 Песков: Решението на Европейския съд за Одеса е проблясък на здравия разум