
Любопитно 21.12.2023 15:26 Снимка: ДНЕС+
Защо Мадона е била в кома два дни
Поне към момента изглежда, че здравословните проблеми за Мадона са отминали и феновете ѝ няма за какво да се притесняват.
В края на месец юни тази година изпълнителката се наложи да бъде приета в болница заради остра бактериална инфекция.
По време на свои концерт в Ню Йорк Мадона реши да разкрие малко повече подробности за здравословните си проблеми.
Според People, 65-годишната изпълнителката е казала, че състоянието ѝ е било толкова сериозно, че се е наложило да лекарите да я вкарат в медикаментозна кома за 48 часа.
Пред публиката Мадона е казала, че в този момент е чувала само гласа на учителя си по кабала (течение в юдаизма), който ѝ е говорил.
Изпълнителката също така е благодарила на приятелка на име Шаван, която по думите ѝ я е завела в болницата и така е спасила живота ѝ. А едно от първите неща, които помни след като е излязла от предизвиканата кома, е било, че и шестте ѝ деца са били в стаята около нея.
"Трябваше почти да умра, за да събера всичките си деца в една стая", шеговито допълва Мадона, визирайки Лурдес (27 г.), Роко (23 г.), Давид Банда (18 г.). Мърси Джеймс (17 г.) и близнаците Естер и Стела (11 г.).
Още по темата
![]() |
1 | 2.09113 |
![]() |
1 | 2.26343 |
![]() |
10 | 3.86375 |
![]() |
100 | 4.02778 |
![]() |
1 | 1.66227 |
Последни новини
- 21:55 Хороскоп за вторник, 16 септември 2025 г.
- 19:33 Проруският опозиционен блок излезе начело преди изборите в Молдова на 28 септември
- 19:25 Българите обръщат поглед към Азия: Ръст в търсенето на екзотични валути
- 19:17 Съдът в Анкара отложи делото за отстраняването от длъжност на лидера на опозицията
- 19:10 Пребитият шеф на полицията, Русе е в съзнание, без опасност за живота, но остава под наблюдение
- 19:03 О.з. полк. Стоянов: Пилотите ни нямат подготовка за полети на пределно малка височина
- 18:56 Кеворк Кеворкян: Оскъдица
- 18:48 МВнР привика Митрофанова заради руските дронове над Полша. Н.Пр.: Това е провокация!