Любопитно 19.03.2025 12:29 Снимка: ДНЕС+
Ясно е вече кой ще е заместник на Димо Алексиев в "Игри на волята"
Въпреки първоначалните опасения, че без Димо Алексиев "Игри на волята" няма да е същото предаване, новият водещ на формата бързо обори тази теза.
Рапърът Павел застана до Ралица Паскалева в "Турнирите на волята", където най-добрите през годините се борят един срещу друг всяка седмица. Според най-върлите фенове на продукцията музикантът бързо е влязъл в обувките на хванатия да шофира в нетрезво състояние актьор. И дори се справя по-добре от него.
"Все пак Павел е участник в "Игрите". Познава всичко много добре. По-добър е от Димо Алексиев", категорични са в социалната мрежа повечето привърженици на шоуто, което за първи път се излъчва пред публика. Всяка седмица в различни градове участниците се изправят в елиминации, а този, който спечели най-много точки, взема голямата награда - чисто нова кола.
Очаква се след фурора на Павел в първите по рода си "Турнири на волята" той да застане до Ралица Паскалева и в същинското риалити, чието заснемане започва през лятото. Продукцията също е харесала как се е представил бившата дуетна половинка на Венци Венц в т.нар. репетиции за "Игри на волята".
И през есента ще изгрее на екран до любимката на публиката Ралица Паскалева, пише "България днес". Зрители коментират, че между рапъра и актрисата имало повече химия на екран, отколкото между нея и Алексиев.
И тандемът Павел - Ралица бил чудесен избор. Както е известно, след като Димо Алексиев стана подсъдим и дори прекара месеци в ареста, той със сигурност няма да се завърне в предаването, което го направи още по-популярен. За негови заместници бяха гласени куп известни актьори - Филип Буков, Павел Иванов и др. Но продуцентите на формата избраха за заместник рапъра, което се оказва топпопадение поне към момента.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:33 Още 4 държави дават фалшиви книжки като бандата на "Калашниците"
- 19:27 Папа Лъв ХІV: Оръжията могат да наложат временна тишина, но не могат да изградят траен мир
- 19:19 Иван Хиновски: Поскъпването на ток и парно от 1 юли ще се отрази негативно върху домакинствата
- 19:15 Проф. Гроздински: Вандалите в Киев унищожиха паметника на великия Булгаков. Напомнят на нацистите
- 19:11 Биков обвини Радев, че е станал рекламно лице на големите търговски вериги
- 19:06 Гръмотевична буря се очаква в Мексико Сити по време на откриването на Мондиала
- 19:03 Доц. д-р Десислава Калчева, Фискален съвет: Необходима е фискална децентрализация на общините
- 18:55 Румъния изиска от Украйна обяснения "с доказателства" за взрива на дрона в Констанца