Любопитно 25.12.2021 15:44 Снимка: ДНЕС+
Xiaomi 12, iPhone 13 и каква е най-важната разлика между тях
По-удобен и компактен от iPhone 13 ще е предстоящият Xiaomi 12, но с по-голям екран от него, става ясно от появили се тази седмица публикации на китайската компания.
Xiaomi изглежда ще заложи на олекотен и удобен за държане флагман в лицето на Xiaomi 12, който ще е тесен и издължен с диагонал на екрана от 6.28 инча - близо 0.2 инча повече от екрана на последния iPhone.
Предстоящият смартфон се цели във високия клас и съответно освен с нестандартен размер може да се похвали и с висока производителност.
Очакваме в него да видим най-новия чип Snapdragon 8 Gen 1 на Qualcomm, който гарантира, че моделът ще е сред най-бързите на пазара.
Екранът, който най-вероятно е дело на Samsung, също ще е сред силните страни на апарата и без съмнение ще е с висока честота на опресняване.
От изтеклите преди дни в Twitter снимки пък научаваме, че гърба на Xiaomi 12 ще е кожен и на него ще има тройна камера.
Какви точно ще са нейните способности - ще научим при представянето на модела на 28 декември. /lifestyle.bg
Още по темата
-
-
-
Опасен ли е за здравето iPhone 12
преди 2 години
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:25 Боливия забрани телефоните в училищата
- 15:18 Аркади Шарков: Имаме 1 млн. души, които не плащат здравна вноска
- 15:11 След 1 март пренасочват пациентите на детската хирургия на "Св. Анна" към Терапията
- 15:07 Разследват педофилска мрежа и секта, свързани с тримата мъртви мъже край Петрохан
- 15:03 Евростат: Голяма част от българите не са в състояние да поддържат домовете си адекватно топли
- 14:54 В Кнежа тази сутрин е измерена температура от близо минус 14 градуса
- 14:47 Нова техника за справяне с бедствия ще има в 245 общини по проект на социалното министерство
- 14:42 НСИ: 0,7% е инфлацията за януари, годишната - 3%