
Любопитно 25.06.2024 14:18 Снимка: ДНЕС+
Уличиха мъжа на Бланка Влашич в изневяра след пряк ефир от хотелска стая (ВИДЕО)
При включване на живо до белгийския журналист се видяха женски крака
Една от най-популярните спортистки на Хърватия в историята - Блакна Влашич, стана обект на спекулации за личния й живот заради нейния съпруг.
Известният белгийски журналист Рубен ван Гюхт беше уличен в изневяра заради включване на живо по повод Европейското първенство.
Ван Гюхт, който е в командировка, се включи от хотелска стая, но без да подозира, че на заден план на леглото се виждат женски крака. По време на интервюто той забеляза гафа си и опита да прикрие доказателството за изневяра с чашата си за кафе. Твърде късно обаче.
Видеото бързо се разпространи в социалните мрежи и подозренията за изневяра на белгиеца изглеждат оправдани. Засега няма коментар нито от него, нито от съпругата му Влашич.
Двукратната световна шампионка във високия скок и Ван Гюхт се ожениха през май 2022 година и малко след това тя му роди дете.
Още по темата
![]() |
1 | 2.10395 |
![]() |
1 | 2.24498 |
![]() |
10 | 3.84227 |
![]() |
100 | 4.04731 |
![]() |
1 | 1.69292 |
Последни новини
- 16:31 Близките на загиналия багерист при потопа в "Елените" ще съдят държавата за 1 400 000 лева
- 16:23 Майката на малтретирания Адриан от Пловдив си договори 2-годишна условна присъда
- 16:17 Шофьор с 4,17 промила алкохол в кръвта катастрофира в Русе
- 16:14 Показаха видео от катастрофата на Алек Болдуин, която разтърси Холивуд
- 16:06 БФС сътвори гаф и не почете покойната легенда Добромир Жечев
- 16:01 Шефът на НЗОК Петко Стефановски е отнел всички права на заместника си Момчил Мавров
- 15:58 Европейската комисия глобява с над 157 млн. евро на Gucci, Chloé и Loewe
- 15:51 Преди 40 години Горбачов обяви началото на перестройката