Украйна вдига паметник на катастрофирали извънземни
Любопитно 05.12.2010 17:48
В украинския град Бердичев, намиращ се в Житомирската област, местни уфолози (специалисти, които се занимават с изследването на свидетелства, наблюдения и други явления, свързвани с неидентифицирани летящи обекти) са започнали да събират средства за построяването на паметник, посветен на загиналите извънземни, съобщава lenta.ru.
Авторите на идеята казват, че извънземните, посещавали Земята, често са ставали жертва на катастрофи, а земните жители не обръщали внимание на съдбите на жителите на други планети. Инициативата е предприета именно, за да се компенсира тази липса на внимание.
До момента все още не е ясно как ще изглежда паметникът, въпросът не е обсъждан и с местните власти.
В базата данни за НЛО на страната има няколко случая за катастрофи на пришълци от космоса. От тях става ясно, че през 1997 година изтребител е блъснал непознат летящ обект в Херсонската област.
Според публикации в местната преса полковникът от ВВС Коробков, търсейки извънземни от изтребителя, внезапно видял движещ се срещу него сияещ обект. След като предприел маневра тип „змия", която заслепила пилота на НЛО и той загубил контрола. Коробков опитал да избегне удара, но скоростта, с която се движел, била прекалено висока.
Според данните останките от НЛО-то са иззети от украинските военни за проучване. По-късно украински пилоти твърдят, че са свалени още шест подобни обекта.
Анализът на останките дава шанс на украинската армия да построи собствено подобие на летяща чиния. Дали обаче военните са прибрали останките и загиналите пилоти на свалените летящи чинии и какво следва по-нататък, пресата не съобщава. /News.bg
Авторите на идеята казват, че извънземните, посещавали Земята, често са ставали жертва на катастрофи, а земните жители не обръщали внимание на съдбите на жителите на други планети. Инициативата е предприета именно, за да се компенсира тази липса на внимание.
До момента все още не е ясно как ще изглежда паметникът, въпросът не е обсъждан и с местните власти.
В базата данни за НЛО на страната има няколко случая за катастрофи на пришълци от космоса. От тях става ясно, че през 1997 година изтребител е блъснал непознат летящ обект в Херсонската област.
Според публикации в местната преса полковникът от ВВС Коробков, търсейки извънземни от изтребителя, внезапно видял движещ се срещу него сияещ обект. След като предприел маневра тип „змия", която заслепила пилота на НЛО и той загубил контрола. Коробков опитал да избегне удара, но скоростта, с която се движел, била прекалено висока.
Според данните останките от НЛО-то са иззети от украинските военни за проучване. По-късно украински пилоти твърдят, че са свалени още шест подобни обекта.
Анализът на останките дава шанс на украинската армия да построи собствено подобие на летяща чиния. Дали обаче военните са прибрали останките и загиналите пилоти на свалените летящи чинии и какво следва по-нататък, пресата не съобщава. /News.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:06 Хванаха 1500 флакона райски газ и кокаин край клуб в Созопол
- 15:54 Идват горещини! Максималните температури ще бъдат между 31° и 36°
- 15:42 Шефове на агенции ще взимат колкото председателя на парламента - 6565 евро
- 15:31 The Independent: Путин отново призова за преговори: Какво стои зад промяната в тона на Москва
- 15:20 БНБ влоши прогнозата си за ръста на икономиката и за инфлацията
- 15:08 Украйна атакува Волгоград с пет ракети "Фламинго"
- 14:57 Ванс с предупреждение към Техеран: Насилието ще бъде посрещнато с насилие
- 14:47 Православната църква почита паметта на Преподобни Сампсон Странноприимец