Шарлот Ремплинг: снимането на секс сцени е нещо ужасно

Любопитно 21.08.2015 17:09

Британската актриса Шарлот Ремплинг направи стряскащо признание за снимането на секс сцените в игралните филми.

Според нея това е ужасно, предаде "Индипендънт". Именно така 69-годишната Ремплинг, която има над 50-годишна филмова карира, описа заснемането на секс сцените за филма "45 години" с нейния приятел и колега Том Къртни, който е на 78 години.

Само хора, които се радват на груповия секс, могат да се чувстват комфортно, когато се разсъбличат пред камерата, подчерта актрисата.

"Аз мразя това. Том харесваше да се мотае по гащи. Той можеше да си обуе обратно панталоните, но изобщо не смяташе да го стори. Но аз мисля, че това беше ужасно".

Тя обясни защо смята така. "Имам пред вид, че интимността е интимна и когато ти разкриващ интимността си с други хора, това вече не интимност и това е ужасно".

Самата Ремплинг се е снимала гола в няколко филма, последния от които "Живот по време на война" е от 2009 година. Тя също бе позирала за "Плейбой" през 1974 година.

Актрисата потвърди, че заснемането на интимни сцени не е нещо приятно. "Винаги съм мислила така. Макар да ми казват "О-о, Шарлот Рамплинг, ти си се разсъбличала толкова много в твоя живот", аз винаги съм смятала, че не трябва да споделяш интимните моменти с хора, които те гледат, освен ако не участваш в групов секс". /БГНЕС
CHF CHF 1 2.12937
GBP GBP 1 2.21098
RON RON 10 3.8462
TRY TRY 100 3.96669
USD USD 1 1.67911