Любопитно 12.04.2023 18:27 Снимка: ДНЕС+
Помогни си сам: Шварценегер запълни дупка с асфалт в Лос Анджелис (ВИДЕО)
Подразнен от огромна дупка на улица в Лос Анджелис, Арнолд Шварценегер реши да я запълни сам, предаде АП.
Актьорът и бивш губернатор на Калифорния публикува видео онлайн, в което той и негов помощник ремонтират пътя в квартал Брентууд с помощта на пакетиран бетон.
„Днес, след като целият квартал беше изнервен от тази гигантска дупка, която прецакваше коли и велосипеди от седмици, излязох със своя екип и я запълних“, написа той в Туитър. „Винаги казвам, че не трябва да се оплакваме, а да направим нещо по въпроса.“
Една съседка дори е свалила прозореца на колата си и благодарила на звездата.
По думите на Даниъл Кечъл – член на екипа на Шварценегер, жителите на Брентууд са отправили многократни молби за ремонт, тъй като зимните бури са направили дупки и пукнатини в местните пътища.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:00 Пуснаха на свобода областния председател на ДПС в Бургас
- 10:52 Започват Горещниците: Какво вещаят за зимата и кои забрани трябва да се спазват
- 10:44 Фон дер Лайен пак се повози на влак до Киев, ще обяви нови планове на ЕС с Украйна
- 10:37 Адвокатът на Стоян Мавродиев: Няма причина делото да се гледа при закрити врати
- 10:29 Перфектна Испания отвя "петлите"
- 10:21 Тръмп: Ударите срещу Иран ще продължат, докато не кажа, че е достатъчно!
- 10:14 Рашидов подкрепи Радев: Борисов е снижен, в ГЕРБ не са останали "гербери", там са едни други хора
- 10:11 Край на 118-годишен граничен контрол между Гибралтар и Испания