Любопитно 24.01.2025 12:08 Снимка: ДНЕС+
Миро празнува 6 години трезвеност
Певецът Миро има повод да почерпи.
Той отбеляза шест години, откакто отказа алкохола и рестартира живота си.
Това съобщи звездата със снимка в социалните мрежи, на която държи чаша за наздравица.
„Това, в чашата е сода… Добър повод да отбележа, че вече 6 години съм трезв. Не че ги броя, но съм благодарен за всеки един ден от тях…“, написа в Инстаграм изпълнителят на „Губя контрол“.
Феновете побързаха да го поздравят.
„Гордеем се с теб!“, „Не само талантлив, но и волеви“ и „Браво, ти си пример“, гласят част от коментарите им.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:25 България е с най-голям годишен ръст на цените на горивата и смазочните материали в ЕС
- 13:23 Арестуваха китайски шпионин в София за престъпление против републиката
- 13:15 БСК: Индустрията е изправена пред сериозен недостиг на кадри, работната сила застарява
- 13:07 Европрокуратурата дава на съд за измама консултант по проект за дентални грижи у нас
- 13:04 Олег Невзоров се завърна във Варна и се срещна със собствениците на имоти във Форест клуб
- 12:59 Отстраненият от длъжност шеф: Службата по кадастър само регистрира имот, не установява законността
- 12:51 Германия е готова да задължи войници да се включат в постоянната танкова бригада в Литва
- 12:43 Политолози: Йотова трябва да се еманципира от Радев, Гюров е слаб кандидат