Любопитно 07.02.2023 10:24 Снимка: ДНЕС+
Какво да очакваме от 5-ти сезон на Hell's Kitchen
Сняг тази зима може и да нямаме много, но в телевизионния ефир се готви истинска вихрушка от сериали и предавания. Всички те започват в рамките на следващите няколко седмици. И ако досега се оплаквахме, че няма какво да се гледа, то сега ще се чудим кое по-напред да гледаме. Едно от любимите ни е Hell's Kitchen България.
Кулинарното предаване се завръща по NOVA с пети сезон. "Кухнята на Ада" стартира на 20 февруари с премиерен епизод и куп изненади. Като факта, че шеф Виктор Ангелов за първи път ще противопостави две поколения едно срещу друго.
Това означава, че няма да има дамски и мъжки отбори, а "битките" ще бъдат между млади и по-опитни готвачи. Освен това за първи път ще има и трети отбор, в който осем известни личности ще трябва да докажат кулинарните си умения.
Някои от 18-те участника са придобили своя опит чужбина, като са работили в престижни ресторанти със звезди Michelin в Германия, Великобритания, Словения, Бразилия, Испания, Норвегия и Австрия. Най-младите участници са на 18 години, а най-възрастният - на 65 години.
В този сезон асистент-готвачи на шеф Ангелов в кухнята ще бъдат участниците от втори сезон на Hell"s Kitchen България - Светла Илиева и Никола Симеонов. Пети сезон на Hell's Kitchen България ще продължи с пътешествието на караваните из страната. Шеф Ангелов и участниците в надпреварата ще зарадват с кулинарните си умения жителите на няколко български града, сред които Банско, Перник и Априлци.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:19 Хороскоп за петък, 17 юли 2026 г.
- 19:36 "Искам да ям през нощта": какво всъщност стои зад този навик и как да го преодолеем
- 19:28 С 300 стуетки на Моцарт в Залцбург отбелязват 270 години от раждането на гениалния музикант
- 19:21 16 нобелови лауреати предупреждават за масова загуба на работни места заради AI
- 19:14 Пневмония е покосила Сам Нийл
- 18:59 Хранителната инфлация в еврозоната ще нарасне до около 3% през 2027 г.
- 18:52 Илон Мъск: Марин льо Пен е последната надежда на Франция
- 18:44 Димо Дренчев: Трябва ни работеща киноиндустрия, а не от нов жилищен комплекс в полите на Витоша